Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

31 Rajd Szlakiem Naszej Historii – Orlęta poznawały historię Pruszkowa...

    W dniu 23 kwietnia br. pruszkowskie Orlęta wzięły udział w XXXI Rajdzie Szlakiem Naszej Historii po Pruszkowie. W tym roku Rajd odbywał się pod hasłem: „Żołnierze Wyklęci – Żołnierze Niezłomni”. Jego celem jest zaciekawienie mieszkańców historią lokalną, zaszczepienie chęci jej poznawania. Od kilku lat organizatorami są pruszkowscy harcerze. Mimo długiej i wyczerpującej trasy (wybraliśmy trasę trudną) udało nam się zaliczyć wszystkie punkty.

ror1

 

 

             

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce