Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Uroczystość odbyła się z udziałem Pani Haliny Kolińskiej, mieszkanki Sieradza i uczestniczki niepodległościowego zrywu sprzed 72 lat...

    1 sierpnia o godzinie 17.00 w Sieradzu rozbrzmiał dźwięk syren przypominający o kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Sieradzkie uroczystości tradycyjnie odbyły się pod pomnikiem poświęconym Niezwyciężonemu Miastu Warszawie przy ul. Powstańców Warszawy. 

    Kwiaty pod obeliskiem złożyły władze miasta, kombatanci, związkowcy, przedstawiciele służb mundurowych, harcerze, sieradzcy uczestnicy 26. edycji ogólnopolskiego Biegu Powstania Warszawskiego oraz delegacja Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej. Uroczystość odbyła się z udziałem Pani Haliny Kolińskiej, mieszkanki Sieradza i uczestniczki niepodległościowego zrywu sprzed 72 lat.       
 
pwsi1

 

                    

Wspólne zdjęcie błońskiej jednostki ZSR razem z kombatantami Powstania Warszawskiego z Błonia.

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce