Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

W sobotnią noc grupa Strzelców z JS 2222 tradycyjnie upamiętniła wybuch Powstania Listopadowego udając się na marsz...

 
    186 lat temu, nocą z 29 na 30 listopada, wybuchło w Warszawie antyrosyjskie powstanie. W sobotnią noc grupa Strzelców z JS 2222 tradycyjnie upamiętniła wybuch Powstania Listopadowego udając się na marsz kondycyjno-integracyjny z praktycznymi elementami szkolenia z topografii. Strzelcy doskonalili umiejętność m.in. z obsługi systemów nawigacji satelitarnej Garmin i Mio, określania kierunków świata za pomocą gwiazd oraz rozpalania ogniska różnymi metodami. W trakcie marszu zapalono znicze pamięci przy obelisku  mieszkańców Lutczy, zamordowanych z rąk nazistów podczas II wojny światowej.
 tant1  

 

 

                   

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce