Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Strzelcy doskonalili swoje umiejętności m.in z: ataku na pozycje przeciwnika, komunikacji w szyku pomiędzy członkami patrolu, sposobu prowadzenia walki ogniowej z przeciwnikiem...

     Jako że nigdy nie ma złej pogody na przeprowadzenie szkolenia w terenie, strzelcy z JS w Brzozowie doskonalili swoje umiejętności w mroźny niedzielny dzień. W trakcie treningu strzelcy ćwiczyli m.in: atak na pozycje przeciwnika, komunikację w szyku pomiędzy członkami patrolu, sposób prowadzenia walki ogniowej z przeciwnikiem, rajd na tyły przeciwnika. Po zakończeniu ćwiczenia odbyło się ognisko na którym podsumowano zajęcia oraz wyznaczono dalsze plany szkoleniowe.

 

        brs16  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce