Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

W tym roku w Toruniu odbył się po raz drugi Bieg Tropem Wilczym...

     W tym roku w Toruniu odbył się po raz drugi Bieg Tropem Wilczym. Strzelcy z JS 3202, przy wsparciu kolegów i koleżanek z Łódzkiej Jednostki Strzeleckiej, odpowiedzialni byli za obstawę inscenizacji, która odbyła się przed biegiem, a także za zabezpieczenie części trasy biegu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa ZSR (1) oraz Stowarzyszenia Nasz Podgórz (2). Do zobaczenia za rok!

  


        biee25  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce