Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Tytuł Pierwszej Damy KBS Toruń AD 2017/2018 - zdobyła Wioletta Polaszewska ZSR Toruń...

       W niedzielę 19 marca odbył się IX Memoriał gen. prof. Elżbiety Zawackiej (Cichociemna) oraz strzelanie o tytuł Pierwszej Damy KBS Toruń na rok 2017/2018 - organizowane przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Toruniu.

   Rywalizowano w strzelaniu do tarcz:
      -  Memoriałowej gen.Elżbiety Zawackiej
      -  Imieninowej brata Józefa Jarosza
      -  do jabłka (o tytuł I -szej Damy)
      -  strzelanie z pistoletu pań
      -  strzelanie z pistoletu panów
      -  strzelanie parami
      -  tradycyjne strzelanie do kura

   Do Bractwa zawitali bracia z Tczewa i Bractwa Swiętokrzyskiego a także członkowie organizacji Związek Strzelecki Rzeczypospolitej w Toruniu oraz przedstawiciele toruńskiej Policji i Wojska.


   Główną nagrodę IX Memoriału - tarczę Memoriałową gen. Elżbiety Zawackiej zdobyła Patrycja Otta - reprezentantka CSAiU. "Jabłko Ewy" zestrzeliła - a co za tym idzie tytuł Pierwszej Damy KBS Toruń AD 2017/2018 - zdobyła Wioletta Polaszewska ZSR Toruń. Uroczysta dekoracja diademem Pierwszej Damy A.D. 2017 odbędzie się podczas intronizacji Króla Kurkowego na Rynku Staromiejskim w Toruniu w dniu 25 czerwca 2017 roku.

     A oto wyniki strzelań:
 IX Memoriał gen. Elżbiety Zawackiej:

1. Patrycja Otta
2. Agnieszka Smiechowska
3. Danuta Jagielska

Jabłko Ewy:

1. Wioletta Polaszewska
2. Patrycja Otta
3. Danuta Jagielska

Pistolet panie:

1. Karolina Urbaczewska
2. Danuta Jagielska
3. Agnieszka Smiechowska

Pistolet panowie:

1. Piotr Czapiewski
2. Daniel Gorzka
3. Roman Popławski

Tarcza Imieninowa Józefa:

1. Dariusz Lewandowski
2. Piotr Czapiewski
3. Wojciech Zajkowski

Strzelanie parami:

1. Renata Czapiewska, Piotr Czapiewski
2. Danuta JagielsKa, Maciej Czechowski
3. Agnieszka Smiechowska, Roman Popławski
4. Karolina Urbaczewska, Leszek Polak
5. Patrycja Otta, Leszek Polak
6. Zofia Orlik, Danuta Jagielska

     Na zakończenie turnieju odbyło się tradycyjne strzelanie "do Kura", którego zestrzelił brat Józef Jarosz. Wszystkim uczestnikom Bractwo dziękuje za przybycie i wesołą bracką rywalizację! Relację fotograficzną zawodów załączamy poniżej.

Źródło tekstu i zdjęć:
http://www.kbs.torun.pl/

   Związek Strzelecki Rzeczypospolitej przyłącza się do gratulacji! Wioletta Polaszewska jest Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej ZSR.


        bkur9  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce