Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Związek Strzelecki Rzeczypospolitej zaprasza do obejrzenia relacji ze spotkania poświęconego wywiadowi nielegalnemu PRL w latach 1954–1989...

     Związek Strzelecki Rzeczypospolitej zaprasza do obejrzenia relacji ze spotkania poświęconego tzw. „nielegałom” – ewolucji struktur, uwarunkowaniom organizacyjno-prawnym i przykładom operacji tzw. wywiadu nielegalnego PRL w latach 1954–1989. Wydarzenie połączone było z prezentacją III tomu serii Studia nad wywiadem i kontrwywiadem Polski w XX w. Gościem panelu, prowadzonego przez dr. hab. Janusza Wróbla, pracownika Oddziałowego Biura Badań Historycznych IPN w Łodzi, był dr Władysław Bułhak, autor zawartego w pierwszym tomie studiów tekstu poświęconego nielegalnemu wywiadowi PRL. Organizatorem wydarzenia, które odbyło się 09 maja 2017 r. był Klub Historycznym im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Łodzi, działający przy łódzkim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej.

    Relację nagrała dla Państwa delegacja Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej.

   nieleg
fot.: Marzena Kumosińska

   Zapraszamy do obejrzenia obu części spotkania
1/2

2/2

Obejrzyj więcej fimów:
zsrstrzelec.pl/filmy 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce