Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

W Lipnie odbyło się szkolenie z obsługi broni palnej...

     W Lipnie na terenie strzelnicy zaprzyjaźnionego Klubu Strzeleckiego "Vis" odbyło się szkolenie z obsługi broni palnej poprowadzone przez mł.instr Filipa Żółtka i st.strz Kamila Dąbrowskiego, które zakończyło się strzelaniem z broni AK.47. Nasi strzelcy wystrzelili 250 sztuk amunicji kalibru 7,62x39. Na szkoleniu obecni byli strzelcy z Torunia, Grudziądza i Lipna.


        strzm72  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce