Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Owocem spotkania był podział jednostki na 2 drużyny, a także...

     Pierwsza zbiórka JS 3232 Lipno odbyła się na strzelnicy w Złotopolu. Starszy strzelec Jan Piwnicki poprowadził zajęcia z musztry. Dzięki uprzejmości klubu strzeleckiego "VIS" przeprowadziliśmy szkolenie z budowy broni. Po odbytych szkoleniach przemaszerowaliśmy do pobliskiego lasu gdzie w sprzyjających warunkach przyrody odbyliśmy długą rozmowę organizacyjną, której owocem był podział jednostki na 2 drużyny, a także zapoznanie strzelców z regulaminem służby wewnętrznej i omówienie podstawowych spraw organizacyjnych.


        strzm72  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce