Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Maj i czerwiec w Toruniu...

     Weekend majowy był dla Strzelców z JS 3202 bardzo aktywnym czasem. Część Jednostki wyjechała na marsz w Bieszczady, pozostała część dzielnie wspierała organizację "Majówki z historią" organizowaną przez Fundację "Zamek Dybów i Gród Nieszawa". Powracając z Bieszczad odwiedziliśmy również Szlak Żubryda, miejsce odnalezienia zamordowanych przez agenta UB Jerzego Vaulina, Antoniego i Janiny Żubryd. 2 maja (z okazji Święta Flagi), a także 8 maja (rocznica kapitulacji III Rzeszy) nasi strzelcy wystawiali Poczet Sztandarowy Okręgu Toruń ŚZŻAK. 10 czerwca wspieraliśmy po raz kolejny festyn Marianka organizowany przy Parafii bł. Marii Karłowskiej.

     Jest nam miło Państwa poinformować, iż z początkiem maja została powołana w Kujawsko- Pomorskim kolejna Jednostka Strzelecka ZSR - działająca w Lipnie i najbliższych okolicach.


        strzm72  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce