Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Sierpień dobiegł końca, więc czas na krótkie podsumowanie tego, co działo się u toruńskich Strzelców...

    1 sierpnia 2017r. punktem obowiązkowym w naszej JS było reprezentowanie Sztandaru Toruńskiego Koła ŚZŻAK podczas obchodów 73. Rocznicy Powstania Warszawskiego.

     Kolejnym wydarzeniem, gdzie również reprezentowaliśmy Poczet Sztandarowy ŚZŻAK, było Święto Wojska Polskiego – przypadające 15 sierpnia.

     26 sierpnia na zaproszenie Fundacja Zamek Dybów i Gród Nieszawa uczestniczyliśmy jako wsparcie organizacyjne przy drugiej dioramie historycznej, przedstawiającej zdobycie warowni przez mieszczan toruńskich i Krzyżaków.

     28.08 Komendant JS 3232 Lipno – instr. ZS Filip Żółek brał udział w drugich zawodach (podczas których obecny był obserwator z Wojewódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego) organizowanych na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „VIS”. Zawody odbywały się w 5 konkurencjach. W strzelaniu z pistoletu sportowego Filip zdobył 2 miejsce, a w strzelaniu ze strzelby dynamicznej – 3 miejsce. Gratulujemy dobrych wyników w zawodach strzeleckich!

     Zdjęcia z obchodów 1 sierpnia oraz dioramy historycznej udostępnione dzięki życzliwości Zdzisława Wiśniewskiego, któremu serdecznie dziękujemy!

 


        bce1  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce