Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

W 2013 roku Sejm RP ustanowił dzień 17 września Dniem Sybiraka....

     Strzelcy z JS 3202 w dniu 15.09 wzięli udział w obchodach Dnia Sybiraka - reprezentując sztandar ŚZŻAK Koło w Toruniu.
     Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 13:00 uroczystą mszą świętą w parafii pw. Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny, następnie uczestnicy przemaszerowali na Cmentarz Komunalny nr 2 gdzie znajduje się pomnik Sybiraków. 

 Zdjęcia:
VI LO w Toruniu

  

 

        bce1  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce