Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Ostatnie miesiące 2017r. były dla Toruńskiej Jednostki Strzeleckiej bardzo aktywne...

     Listopad i grudzień minionego roku były dla Toruńskiej Jednostki Strzeleckiej bardzo aktywne. Zapraszamy do obejrzenia kilku migawek z tych miesięcy. 

     11 listopada - 99 rocznica odzyskania Niepodległości
Od rana Strzelcy uczestniczyli w miejskich obchodach rocznicy - wystawiając Poczet Sztandarowy Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej (koło w Toruniu), z którymi po zakończeniu uroczystości w macierzystym mieście udali się do Solca Kujawskiego. Tam wzięli udział w uroczystym odsłonięciu pomnika poświęconego oddziałowi Armii Krajowej działającemu w tamtych terenach -  "ŚWIERKI II". 

     12 listopada - Fort I
Jako jedna z organizacji i pomysłodawca "ZWIEDZANIA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO" toruńscy Strzelcy otworzyli, wspólnie ze Stowarzyszeniem GRH "REX", bramy Fortu I, by oprowadzić i opowiedzieć przybyłym historię budowli. Zainteresowanie było ogromne, co nas niezmiernie cieszy i daje motywację do dalszych działań.
 
     - Dla naszej Jednostki obchody Święta Odzyskania Niepodległości zakończyły się dopiero 15 listopada... kiedy przybyliśmy na zaproszenie do szkoły w Czerniewicach, gdzie miało miejsce wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych. Mieliśmy okazję opowiedzieć o naszej działalności i nakreślić kilka słów o przedsięwzięciach, w których bierzemy udział - mówi przedstawiciel jednostki.  

 

        bce1  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce