Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Kolejna edycja Biegu Świętych Mikołajów jest już miłym ubiegłorocznym wspomnieniem ...

      Strzelcy z toruńskiej jednostki pomagali w organizacji kolejnej edycji Biegu Świętych Mikołajów w Toruniu.
      W tym dniu ulice miasta Kopernika przybrały na chwilę kolory mikołajowych strojów, ale w ponad 3 tys. tłumie biegaczy można było znaleźć również ludzi przebranych za elfy, renifery czy bałwany. Grudniowa aura nie powstrzymała miłośników biegania, a na każdego, kto ukończył bieg, czekał pamiątkowy medal w kształcie czapki św. Mikołaja, który wręczali członkowie JS 3202 Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej oraz uczniowie klasy mundurowej VI LO w Toruniu. Zapraszamy do obejrzenia galerii. 

 

        bce1  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce