Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Po uroczystości członkowie jednostki spotkali się na corocznym spotkaniu opłatkowym...

     5 grudnia 2017r. delegacja z toruńskiej JS 3202 Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej uczciła 150. rocznicę urodzin marszałka Józefa Piłsudskiego, twórcy ruchu strzeleckiego, składając znicze pod Jego pomnikiem przy Placu Rapackiego w Toruniu.
     Klika dni później, w tym samym miejscu, Strzelcy spotkali się ponownie. 16 grudnia był radosnym dniem dla jednostki, ponieważ jej szeregi zasiliło 3 nowych członków, składając przyrzeczenie strzeleckie przed pomnikiem Marszałka. W uroczystościach brał również udział Szef Sztabu Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej, mł. kompanijny ZS Paweł Polaszewski, który pogratulował nowym Strzelcom złożenia Przyrzeczenia oraz życzył im sukcesów na nowo podjętej drodze.
     Była to również okazja do wyróżnienia niektórych członków toruńskiej jednostki awansami za odniesione sukcesy, zaangażowanie i przykładne wypełnianie swoich strzeleckich obowiązków. Po uroczystości członkowie jednostki spotkali się na corocznym spotkaniu opłatkowym, na którym komendant JS 3202, sierż. ZS Bartosz Kozak posumował kończący się już rok i przedstawił plany na następny. Nie zabrakło również dzielenia się opłatkiem, wspólnych kolęd czy prezentów. Zapraszamy do obejrzenia galerii. 

 

        bce1  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce