Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

28 lutego 2015 roku oficjalnie otwarto zorganizowaną przez Toruńską Jednostkę Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej wystawę IPN "Nie jesteśmy żadną bandą. My jesteśmy z miast i wiosek polskich." o 5. Brygadzie Wileńskiej AK w Domu Muz przy ul. Poznańskiej.

W ramach otwarcia wystawy odbyło się spotkanie z Kajetname Rajskim (autorem książki "Wilczęta. Rozmowy z dziećmi Żołnierzy Wyklętych", oraz jej kontynuacji "Wilczęta 2"), oraz z Panem Krzysztofem Bukowskim synem por. Edmunda Bukowskiego ps. "Edmund".

torunipn3


Za zajęcie się prawie wszystkimi kwestiami organizacyjnymi dziękujemy instr. ZS Pawłowi Polaszewskiemu, a za samą możliwość zorganizowania wystawy dziękujemy Instytutowi Pamięci Narodowej, oraz Panu dyrektorowi Domu Muz.

Wszystkie informacje na temat zbliżających się wydarzeń w ramach naszej wystawy znajdziecie państwo na poniższej stronie, która jest oficjalną stroną przedsięwzięcia:

https://www.facebook.com/NaszaSilaToPolskieSerce
{relatednews}

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce