Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

W dniu 21 czerwca 2015 na strzelnicy sportowej Shooting Academy w Parzęczewie koło Łodzi odbyły się Otwarte Zawody Strzeleckie w strzelaniu z broni palnej krótkiej i długiej.

    W zawodach uczestniczyło prawie 40 zawodników, w tym strzelcy ZSR z różnych regionów Polski oraz zaproszeni goście. Przed rozpoczęciem strzelań wszyscy uczestnicy przeszli podstawowe szkolenie z obsługi broni palnej oraz zasad bezpieczeństwa jakie obowiązują w trakcie zajęć z bronią.

    Zawody składały się z dwóch konkurencji – strzelania precyzyjnego z pozycji leżącej z AKMS z podpórką i strzelania z pozycji stojącej z Glocka 17. Każdy z uczestników miał możliwość oddania serii strzałów próbnych, oceny wyników prób i wykonania kolejnej serii strzałów na ocenę.

    Najlepszymi strzelcami w obu konkurencjach łącznie okazali się:

Igor Żuchliński

Ryszard Borysewicz

Marcin Uliński

którzy otrzymali gratulacje i pamiątkowe nagrody od Komendanta Głównego ZSR - mł. insp. ZS Pawła Wasążnika.

    Na zakończenie zawodów odbyło się zapoznanie i próbne strzelanie z PM Glauberyt.

    Zawody były zaplanowane jako pierwsze z serii imprez szkoleniowych w strzelectwie precyzyjnym i dynamicznym, które będą kontynuowane na tej samej strzelnicy w roku szkolnym 2015/2016.

    Związek Strzelecki Rzeczypospolitej zaprasza osoby chętne do wzięcia udziału w rozpoczynającym się w roku szkolnym 2015/2016 kursie strzelectwa precyzyjnego i dynamicznego, oraz osoby zainteresowane udziałem w zawodach strzeleckich, których harmonogram ogłosimy do końca sierpnia 2015.

asla90

 

 

 
 
 {relatednews}

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce