Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

31 maja 2015 roku Strzelcy z Toruńskiej Jednostki ZSR po raz drugi uczestniczyli w festynie rodzinnym Caritas Diecezji Toruńskiej "Bądźmy razem".

     Zadaniem Strzelców było m.in. zabezpieczenie imprezy, a dodatkowo wystawili oni swoje stanowisko, które cieszyło się niemałym zainteresowaniem młodszych i starszych uczestników pikniku. W ramach organizacji tego wspaniałego wydarzenia strzelcy współpracowali m.in. z PSP, Policją, Żandarmerią Wojskową, czy CSAiU.
    
    Podobnie jak w zeszłym roku, ZSR wziął udział w przedsięwzięciu na wyraźne zaproszenie ks. Daniela Adamowicza, które Komendant JS 3366 przyjął z ogromną radością.

    Pozdrawiamy serdecznie wszystkich, z którymi pracowaliśmy i bawiliśmy się na festynie!

fes3

 
 
 
 
 
fes14
 
 
 
 
fes24
 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce