Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Obóz "Złoty Lew II" w Nowym Mieście Lubawskim

    W drugi weekend października 2015 r. odbył się obóz strzelecki w Nowym Mieście Lubawskim. Organizatorem wydarzenia był Podobwód Toruński Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej.

    Zajęcia prowadzone w czasie zjazdu szkoleniowego były skupione przede wszystkim na udoskonalaniu umijętności, które rekruci zdobyli w czasie zbiórek wrześniowych. Miejscem zakwaterowania był internat Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim, który w pełni dostosowano do warunków garnizonowych.

    Na zakończenie obozu rekruci, którzy wzięli w nim aktywy udział, stali się oficjalnie członkami JS 3202, z czego bardzo się cieszymy. Przed nami teraz zbiórki jesienno/zimowe, rekrutacja zimowa, a także wiele akcji patriotycznych, do których wspierania zapraszamy!

 

 tp1

tp2

tp3

 

 

  

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce