Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie „Mapa Pamięci AK”!

     Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie „Mapa Pamięci AK”, polegającym na odnajdywaniu i zgłaszaniu miejsc związanych z Armią Krajową. Stwórzmy wspólnie wielką, internetową, interaktywną, ogólnopolską mapę takich miejsc!

     Zgłoś do nas miejsce, które dobrze znasz lub które niedawno odkryłeś! Dodaj zdjęcia i opis! Pozwól je poznać innym!

 ZASADY KONKURSU:

  1.  Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zawierające wszystkie 5 poniższych elementów:

                    - nazwę Miejsca Pamięci AK

                    - szczegółową, konkretną lokalizację i (opcjonalnie) współrzędne

                    - zdjęcie lub zdjęcia wybranego miejsca (tylko własnego autorstwa)

                    - swój opis wybranego miejsca

                    - imię i nazwisko Zgłaszającego

      2.  Poszczególne miejsca będą nanoszone przez nas na internetową mapę sukcesywnie, w miarę napływania zgłoszeń. Mapa będzie do stałego podglądu na głównej stronie ZSR. Czytelnicy będą stale informowani o zasilaniu mapy w nowe punkty.

      3.  Akcja potrwa co najmniej do 27 września 2017. Co dwa miesiące przedstawiciele Komendy Głównej ZSR wyłonią dwóch zwycięzców, którzy nagrodzeni zostaną upominkami. Nagrodzone mogą zostać 2 osoby:

          a.   Osoba, która znalazła i zgłosiła najciekawsze miejsce (w szczególności: miejsce zapomniane, nie funkcjonujące w „szerokim obiegu”, mało obecne w sieci, trudno dostępne)

          b.    Osoba, która zgłosi najwięcej miejsc.

      4.  Wybrane osoby powiadomimy mailem o wygranej. Informacja znajdzie się również na stronie głównej ZSR zsrstrzelec.pl

      5.  Na zakończenie całej akcji przewidujemy wybranie głównego zwycięzcy, który również otrzyma nagrodę.

      6.  Zastrzegamy sobie prawo do niewielkich korekt regulaminu konkursu, nie zmieniających głównych założeń Akcji.

     NASZA MAPA - W BUDOWIE!

 

    
Przykładowe miejsce na naszej Mapie:

   miejsce-pamieci

 

iloveakjasne

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce