Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Komunikat Komendy Głównej ZSR

Komunikat Komendy Głównej

Nr 2K2017 z dnia 23.04.2017

Niniejszym informuję, że Komenda Główna ZSR podjęła na posiedzeniu obiegowym następującą uchwałę:

Uchwała Komendy Głównej ZSR

z dnia 23.04.2017

W związku z zamykaniem okresów rozliczeniowych oraz zakończeniem przygotowań do złożenia sprawozdań finansowych wzywamy wszystkich członków ZSR do niezwłocznego uregulowania wszystkich zaległych składek, oraz wszelkich innych należności finansowych i materialnych wobec Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej, najpóźniej w terminie do 7 dni od momentu ukazania się niniejszego komunikatu.

Brak reakcji na niniejsze wezwanie może skutkować skreśleniem z listy członków ZSR, oraz podjęciem odpowiednich kroków wymaganych prawem.


W imieniu Komendy Głównej ZSR
Komendant Główny
mł. insp. ZS Piotr Wojciechowski

 

             

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce