Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Komunikat Komendy Głównej ZSR

Komunikat Komendy Głównej

Nr 3K2017 z dnia 20.05.2017

Ogłoszenie Komendanta Głównego ZSR

z dn. 20.05.2017

 

Niniejszym zwołuję Walne Zgromadzenie Członków Rzeczywistych Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej na dzień 4 czerwca 2017 (niedziela) w Toruniu ul. św. Faustyny 7. Pierwszy termin godz. 11.00, drugi termin godz. 12.00.

Porządek obrad:

Pkt.1 Przyjęcie sprawozdania finansowego za rok 2016.

Pkt.2 Przyjęcie poprawek do statutu.

Pkt.3 Wolne wnioski.

Komendant Główny ZSR

mł. insp. ZS Piotr Wojciechowski

 

               

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce