Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Tym razem mamy dla Państwa perełkę wydaną 20 września 1925 roku w Warszawie.
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wybranych stron archiwalnego tygodnika "Strzelec: organ T[owarzyst]wa Związek Strzelecki" numer 22 (100) rok V. Dziękujemy wszystkim poszukiwaczom pamiątek, którzy dbają o dynamiczny rozwój naszego strzeleckiego Archiwum. Nie ustawajcie w działaniach.

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce