Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Nasze Archiwum nie próżnuje i z każdym dniem wzbogaca się o nowe materiały dotyczące Związku Strzeleckiego. Tym razem prezentujemy Państwu unikatową Jednodniówkę Strzelecką wydaną na okoliczność rocznicy powstania listopadowego.
Rok wydania: 1913.
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wybranych stron, jak również wspierania działalności Archiwum informacjami o materiałach, na które moglibyśmy rzucić światło naszych szperaczy.

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce