Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Nasze Archiwum Strzeleckie wciąż wzbogaca się o nowe materiały. Tym razem prezentujemy Państwu wybrane strony z unikalnych archiwaliów Związku Strzeleckiego, datowane m.in. na lata 1935, 1936 i 1937 (Lwów).
Warto chronić takie materiały przed bezpowrotnym zaginięciem w zawierusze historii. Mimo zniszczeń, poczynionych przez czas i warunki przechowywania, cieszą oko i zachęcają do dalszych poszukiwań i wglądu w historię Związku.

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce