Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Walne Zgromadzenie Członków Rzeczywistych Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej

 

Komunikat Komendy Głównej

Nr 1/04K/2019 z dnia 18.04.2019

 

Ogłoszenie Komendanta Głównego ZSR

Z dn.18.04.2019

 

Niniejszym zwołuję Walne Zgromadzenie Członków Rzeczywistych Związku Strzeleckiego Rzeczypospolitej na dzień 18 maja 2019 (sobota) w Łodzi ul. Elektronowa 10/14. Pierwszy termin godz. 12.00, drugi termin godz. 13.00.

Porządek obrad:

Pkt.1 Przyjęcie sprawozdania finansowego za rok 2018

Pkt.2 Przyjęcie sprawozdania z działalności ZSR za rok 2018

Pkt.3 Wolne wnioski 

 

Komendant Główny ZSR

mł. insp. ZS Piotr Wojciechowski

bce1  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce