Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Rekruci z JS 3202 (Toruń), a także JS 3222 (Grudziądz) zakończyli etap przygotowawczy...

     25 lutego rekruci z JS 3202 (Toruń), a także JS 3222 (Grudziądz) zakończyli etap przygotowawczy. W trakcie mszy polowej odprawionej przez Kapelana JS3202 mł. komp. ZS Karola Rafalskiego rekruci złożyli przyrzeczenie strzeleckie.

     Zastępca Komendanta Głównego ZSR mł. komp. ZS Paweł Polaszewski przyjął również przyrzeczenie mł. insp. ZS Marka Wachonina (Komendanta JS3222) na członka rzeczywistego ZSR.

     Rekruci, którzy złożyli przyrzeczenie strzeleckie: JS3222 – Robert Dyguła, Paweł Wiśniewski, Joanna Gal, JS3202 – Tymon Panasiuk, Filip Żółtek, Kacper Sowa, Jakub Zieliński, Eryk Piński.

     Po zakończonej mszy odbył się krótki apel, podczas którego zostali awansowani na kolejne stopnie strzeleckie: strz. Robert Dyguła na stopień starszego strzelca, strz. Jakub Zieliński na stopień starszego strzelca, a także st. strzelec Filip Żółtek na stopień młodszego instruktora ZS.


        przy4  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce