Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Zbiórka miała na celu przybliżyć Strzelcom tajniki taktyki zielonej i zasady bezpiecznego posługiwania się bronią...

     W czerwcu na terenie powiatu Lipnowskiego odbyła się zbiórka jednostki, która miała na celu przybliżyć naszym strzelcom tajniki taktyki zielonej i zasady bezpiecznego posługiwania się bronią podczas kontaktu z przeciwnikiem. Niestety frekwencja była niewielka, dlatego też podstawowym celem szkolenia były zasady działania patrolu zwiadowczego. Strzelcy nauczyli się podstawowych postaw strzeleckich i szyków bojowych.


        takl2  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce