Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

 

   Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb czytelników. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

 

   Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.

 

Powstańcy spoczęli na cmentarzu w miejscowości Dobra....

     Cmentarz rzymskokatolicki położony jest przy ul. Cmentarnej i Cichej. Spacer po nim warto rozpocząć od odwiedzenia obelisku poświęconego powstańcom styczniowym. Spoczywają tutaj powstańcy, którzy zginęli w bitwach z wojskami rosyjskimi, jakie rozegrały się w pobliżu Strykowa w 1863 r. 

     Czytaj więcej: MIEJSCE ŚMIERCI MARII PIOTROWICZOWEJ 24.02.1863 ROKU

  

 

        bce1  

 

 

                    

 

 

 

 

Kontakt

 

  • Związek Strzelecki Rzeczypospolitej,
    94-056 Łódź
    ul. Kostki Napierskiego 6 m. 1
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • wkrótce